جهان، زیرِ ذره بینِ زیست شناسی

از بچگی عاشق کشف چیزهای تازه بودم و توی رویاهام، یه آزمایشگاه مثل محل کار “پروفسور بالتازار” داشتم????☺️بزرگ‌تر شدم و تصمیم گرفتم برخلاف تمام مخالفت‌ها و مشکلات، رشته‌ی زیست‌شناسی رو انتخاب کنم????
????رشته‌ای که جهان اطرافت رو زیر ذره بین قرار میده و تو هر روز بیشتر از دیروز متوجه میشی که وارد یه دنیای جالب و جدید شدی????
????دنیایی که با درس خوندن، تلاش بی وقفه و تمرکز روی هدف، میتونی بهش بال و پر بدی????
زیست‌شناسی رشته‌ی پر پیچ و خمی هست، که اگر سختی‌هاش رو با موفقیت پشت سر بذاری، آخرش هم به خود شناسی میرسی و هم خدا شناسی????????اونجاست که میفهمی چه حالی داره دُنیات رو با دستای خودت بساز. ????زیست‌شناسی بهت یاد میده بی‌تفاوت از کنار هیچ چیزی رد نشی، پس در نهایت، از کنار تلاش‌های تو هم بی تفاوت رد نمیشه✌️
هر قدمی که برمیداری رد پای تو و پشتکارت باقی میمونه. بعدا خواهی دید که این رد پاها، با درخشش تو پر خواهد شد؛ یعنی در آینده ی آبی تو، تمام گذشته ات با قوت تمام روشن خواهد شد و مسیری رو نشون میده که با تمام ریسکش، به درست‌ترین نحو ممکن طی شده.????????
شما در این رشته با عزم راسخ، سعی در شناخت و کشف اتم، مولکول، سلول، و موجودات دارید.
???? پس طبق قانون سوم نیوتن؛ منتظر کشف خودتون توسط جهان و کف زدن جهانیان هم باشید????
⚡️از تمام وقت و انژری که دراختیار دارید، برای مطالعه ی پیوسته،دقیق ولذت بخش صفحه به صفحه و نکته به نکته ی کتاب‌های دانشگاهی‌ و جزوه هاتون استفاده کنید. با شوق و ذوق جلو برید و به معنای واقعی، این رشته رو به اوج خودش برسونید. ✨????
امیدوارم فعل(رسیدن) رو که به آرزوهای بزرگ و رویاهای رنگارنگتون بدهکارید، هر چه زودتر ،تسویه کنید. ????????

نویسنده: ویدا امیرفرهنگی

طراح عکس: ماندانا عسکری

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *